Przenośniki magnetyczne Turbo Magnetic

Transportery typu Turbo Magnetic są specjalnie zaprojektowane dla wielozadaniowych maszyn produkujących drobne wióry z materiałów żelaznych. Turbo Magnetic cechuje się wytrzymałymi prowadnicami, które doskonale radzą sobie w warunkach wysokiej zużywalności. Wszystkie ruchome części znajdują się wewnątrz szczelnie zamkniętej obudowy więc nie są narażone na zanieczyszczenia. Pas transportera jest napinany automatycznie.

Szyna samosmarowna
Brak smaru wewnątrz transportera zapobiega wyciekom i zanieczyszczeniom chłodziwa.

Niskie straty chłodziwa
Silnik z regulacją prędkości (falownik AC) instalowany w każdym transporterze maksymalizuje usuwanie wiórów i wpływa znacząco na zmniejszenie strat chłodziwa.

Łatwa wymiana magnesów
Komponenty LNS tj. segmenty magnesowe mogą zostać w prosty sposób wymienione w razie jakiejkolwiek awarii.

Zastosowanie

  • Drobne wióry
  • Materiały żelazne (żeliwo)
  • Systemy niewymagające filtracji chłodziwa

Konstrukcja pasa

  • Segmenty magnesowe wewnątrz obudowy transportera
  • Prowadnica ze stali nierdzewnej

Dlaczego warto postawić na przenośniki magnetyczne?

Wybór odpowiednich rodzajów maszyn, z całą pewnością nie jest zadaniem łatwym, szczególnie, iż każdemu zależy na inwestycji w najwyższej jakości sprzęt, taki, który spełni swoje zadania i okaże się być jak najlepszym wyborem dla danej produkcji. Nie ma wątpliwości, iż przenośniki magnetyczne, to jak najbardziej doskonały wybór do zastosowania przy różnego rodzaju maszynach. To, co stanowi w nich podstawę i największą z korzyści to fakt, iż przenoszą one odpady i części ferromagnetyczne, bez jakichkolwiek zanieczyszczeń powrotnych. 

Dzięki obecności magnesu, przyciągają one zarówno mokre, jak również i suche opiłki, a także odpady pras, wszelkie wióry, jak również i pozostałe części. Największą z zalet tego typu rozwiązań jest przede wszystkim skuteczny transport, a następnie rozładunek wszelkich odpadów poprodukcyjnych. W przypadku urządzeń, jakie dla Państwa mamy, dodatkowo cechuje je: minimalna awaryjność, niemal zerowa konserwacja, a do tego pełna ich skuteczność, bez względu na miejsce pracy, w których mają być one wykorzystywane.

Gdzie mają zastosowanie przenośniki magnetyczne?

Oferowane Państwu przez nasz sklep przenośniki magnetyczne do wiórów i innego rodzaju metalowych odpadów mają bardzo szerokie zastosowanie, stąd też tak duży odsetek klientów może korzystać z ich możliwości i udogodnień. Sprawdzają się one między innymi przy wszelkich maszynach zajmujących się obrabianiem metalu, w tym między innymi jako dodatek do tokarek, frezarek, pras i innych, temu podobnych rozwiązań. Przenośnik magnetyczny sprawdza się przede wszystkim w przypadku drobnych opiłków i metalowego pyłu.

Dlaczego warto postawić na nasze przenośniki magnetyczne?

Nasza firma stawia na pełne zadowolenie swoich klientów, dlatego też oferując maszyny i dostępne do nich usługi, pragnie zapewnić Państwu wysoką jakość świadczonej współpracy, dążąc do obopólnych korzyści. Czy nasze przenośniki magnetyczne to dobry wybór? Jak najbardziej tak. Oprócz bowiem niezawodnego sprzętu z najwyższej półki, oferujemy Państwu dopasowanie go do Państwa potrzeb, oczekiwań i wymagań, sprawdzając bezpośrednio miejsce pracy, w którym mają one być wykorzystywane. Ponadto, opracowujemy dokumentację techniczną, zapewniamy profesjonalne wykonanie, a następnie montaż samego przenośnika, pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, jak również i dostawę niezbędnych części zamiennych. Jesteśmy dla Państwa, jeśli jest taka potrzeba, wierząc, iż każde z urządzeń, które dostarczymy, będzie spełniało swoje zadania najlepiej, jak tylko to możliwe.

Jakie korzyści zapewnia przenośnik magnetyczny Turbo Magnetic?

Wybierając odpowiednie urządzenie, konkretny sprzęt czy inne rozwiązanie, każdy z nas poszukuje bez wątpienia takich rozwiązań, które swoim wydatkiem zapewnią jak najwięcej korzyści. Czy przenośnik magnetyczny Turbo Magnetic to dobry wybór dla właścicieli firm produkcyjnych zajmujących się obróbką metalu? Jak najbardziej tak! To, co przemawia za jego zakupem, to przede wszystkim najwyższa jakość materiałów, jak również i samego wykonania. Wszelkie podzespoły i elementy zostały dopracowane pod każdym względem tak, aby zapewnić użytkownikom jak najlepszą pracę przez długie lata. Takie przenośniki magnetyczne są wodoszczelne, samoczyszczące, niezwykle łatwe w montażu, a poza tym wymagają minimalnej konserwacji i są praktycznie bezobsługowe. Czy można więc chcieć czegoś więcej?