Tuleje, tulejki redukcyjne do wrzecion

Tokarki są to najwyższej jakości maszyny, które służą do obróbki skrawaniem wszelkich przedmiotów mających powierzchnię brył obrotowych, a więc wałków, stożków, kul czy też gwintów. Niezbędnym narzędziem w tokarce, które wykonuje niemal całą pracę jest nóż tokarski, wiertło czy też narzędzie do gwintowania. W trakcie pracy, wprawia się się obrabiany przedmiot w ruch obrotowy, by przy użyciu stosownego narzędzia obróbczego, dokonać stosownego skrawania, wedle specyfikacji zleconej przez klienta. W maszynach, jakimi są tokarki, niezwykle istotne znaczenie odgrywa wrzeciennik. Czym on jest? Jest to jedna z części obrabiarki skrawającej, która składa się z ułożyskowanego wrzeciona, a także przekładni i sprzęgieł, jakich to zadaniem jest przenoszenie napędu z silnika na wrzeciono. W takich rozwiązaniach, niezwykle istotne znaczenie odgrywają tulejki redukcyjne na wrzeciono, inaczej nazywane tulejami redukcyjnymi. Wychodząc więc do Państwa z propozycją naszych produktów, taki właśnie asortyment mamy Państwu do zaoferowania.

Polecamy tulejki redukcyjne znanej i cenionej na rynku marki LNS. Jesteśmy dystrybutorem różnorodnych urządzeń peryferyjnych, które to odgrywają niezbędną rolę przy obrabiarkach skrawających. Nasze produkty pochodzą od znanego producenta w tej branży, jakim jest firma LNS pochodząca ze Szwajcarii. Oferowane przez nas produkty cieszą się powodzeniem wśród naszych odbiorców, a są nimi dekarze i producenci różnego rodzaju sprzętów, którzy pracują na tokarkach i zajmują się skrawaniem.

LNS produkuje i dostarcza najwyższej jakości narzędzia redukcyjne, głównie dla wymagań stawianych przez wszystkie magazynopodajniki prętów. Kombinacja tego typu specjalistycznych elementów z podajnikami LNS gwarantuje sprawniejsze prowadzenie we wrzecienniku tokarki przy niższym koszcie.

Ponadto:

  • artykuły zapewniają współosiowość z wrzecionem,
  • charakteryzuje je precyzyjne wykonanie,
  • cechuje je prosty montaż i demontaż,
  • w ofercie dostępny jest szeroki zakres średnic.

Tuleje redukcyjne LNS złożone są z trzech różnych części skręconych ze sobą: kołnierza, nagwintowanej oraz dystansowej tulei. Wszystkie podajniki LNS wyposażone są w system, który pozwala na łatwy i szybki dostęp do tokarki w celu zmiany elementu nagwintowanego bądź dystansowego.

Precyzyjne akcesoria do tokarek odgrywają niezwykle istotne znaczenie. Jeśli chodzi o tuleje redukcyjne, to bez wątpienia długoletnie doświadczenie, jak również i nowoczesne technologie wykorzystywane przez LNS, pozwalają oferować te produkty w najwyższej jakości i niezwykle atrakcyjnej przy tym cenie. Jesteśmy przekonani o tym, iż to, co mamy Państwu do zaoferowania, będzie w stanie zaspokoić w pełni Państwa potrzeby, oczekiwania i wymagania. Jeśli w grę wchodzą tulejki redukcyjne, te wykorzystywane są na maszynach produkcyjnych, w tym przede wszystkim na wszelkich rodzajach tokarek i w nich właśnie odgrywają bardzo ważną rolę. Jaką? Ich zadaniem jest mocowanie różnych narzędzi, jak na przykład wierteł czy wytaczadeł, tak, aby mogły one spełniać w procesie skrawania swoje zadania i role. W tej kategorii produktów dostępne są różne warianty tulei redukcyjnych. Można zakupić je ze śrubą lub ze szczelinami, można wybrać opcję z kołnierzem lub też bez, wydłużone lub zredukowane, a także bardzo popularne tuleje redukcyjne pod stożki Morse’a.

LNS oferuje dwa rodzaje narzędzi:

  • małe modele dla wrzecienników o max średnicy 45 mm,
  • duże modele dla wrzecienników o max średnicy 80 mm.

Tuleje redukcyjne do wrzecion dają się łatwo dopasować do różnych systemów uchwytów poprzez skręcenie kołnierza i elementów dystansowych z właściwym narzędziem zamykacza we wrzecionie. Dzięki temu więc są one tak popularne i tak często wykorzystywane. My wychodząc więc naprzeciw Państwa potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom, oferujemy najwyższej jakości tuleje redukcyjne do wrzecion marki LNS, które to dostępne są w wielu wariantach do wyboru, na życzenie klienta i w bardzo atrakcyjnej cenie. Jako dystrybutor, dokładamy wszelkich starań, aby móc sprostać w pełni potrzebom odbiorców produktów, które znajdują się w naszej ofercie, tak, aby zakupione zamówienia, okazały się być trafionymi w dziesiątkę i spełniającymi się przy dalszej pracy tokarek. Dla nas najważniejszy jest klient, bowiem wiemy doskonale, iż to dzięki niemu możemy tutaj być, istnieć, rozwijać się i umacniać naszą pozycję na rynku. Oferując więc Państwu asortyment produktów, jakim są tulejki redukcyjne do wrzecion w tokarkach i innych maszynach, zapewniamy dostęp do najwyższej jakości akcesoriów od znanej i cenionej na rynku marki – LNS.