Zbiorniki zsypowe na wióry

Nasza firma od niemal 10 lat dostarcza swoim Klientom sprawdzone, specjalistyczne sprzęty wyprodukowane przez zaufane marki. Asortyment sprowadzany ze Szwajcarii cechuje się bardzo dobrym wykonaniem i bezawaryjnością.

Udostępniane w naszej ofercie zbiorniki zsypowe na wióry firmy LNS to idealne wyposażenie każdego systemu transportu wiórów. Dzięki precyzyjnej budowie zbiornika zsypowego, operator może w łatwy i bezpieczny sposób go opróżnić. Proponowane kontenery uchylne są wyposażone w automatyczny powrót do pozycji pierwotnej. Ponadto można je przewozić wózkiem widłowym.

Oferowane przez naszą firmę transportery cechują się wysoką funkcjonalnością. Mogą pomieścić zarówno lekkie, jak również cięższe elementy wykonane między innymi z żeliwa, stali, brązu lub aluminium.

Oprócz właściwości ładunkowych, transporter wiórów jest odpowiednio dostosowany do filtrowania chłodziwa nawet do 50 μm.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, z przyjemnością udzielimy rzetelnej odpowiedzi.